Skip to main content

  • Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer94733/public_html/organizacjaspotkan.pl/wp-content/plugins/salient-core/includes/vc_templates/vc_row.php on line 666

  • Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer94733/public_html/organizacjaspotkan.pl/wp-content/plugins/salient-core/includes/vc_templates/vc_row.php on line 678

Najlepsze referencje?
To stała współpraca
z naszymi klientami
i kolejne zlecenia
– Dziękujemy : )

Organizacja Spotkań

Doświadczenie
i zaangażowanie

Mamy zaszczyt współpracować z Klientami,
którzy doceniają nasze doświadczenie
i zaangażowanie w organizację spotkań,
a my doceniamy partnerskie relacje biznesowe,
zaufanie i każde dobre słowo.

Organizacja Spotkań

Doświadczenie
i zaangażowanie

Mamy zaszczyt współpracować z Klientami, którzy doceniają nasze doświadczenie i zaangażowanie w organizację spotkań, a my doceniamy partnerskie relacje biznesowe, zaufanie i każde dobre słowo.

Oprócz naszych realizacji, prezentujemy kilka spisanych referencji,
by nadać pewności, że warto do nas zadzwonić.

SHELLFuels Brand Manager

Kluczowa osoba kontaktowa z ramienia agencji, pani Ewelina Urzędowska, wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a także siłą spokoju wpływającą pozytywnie na cały zespół projektowy.

PLAYKierownik Zespołu ds. Szkoleń i Rozwoju

Ogromne zaangażowanie, dołożenie wszelkich starań, żeby każdy element wydarzenia miał wysoką jakość, za błyskawiczne i zdecydowane reakcje, otwartość na zmiany oraz realizację rzeczy niemożliwych. Wszystko w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.

PANATTONI EUROPAZespół organizacyjny

zaangażowanie i kreatywność zagwarantowały udaną i niezapomnianą zabawę. Wyjazd został profesjonalnie przygotowany .

BOSCHZespół ds. organizacji

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie Pana Tomasza Maciążka, który przez ponad dwa miesiące czuwał nad projektem.

POLSKA WYTWÓRNIA PAPIEROW WARTOŚCIOWYCHZespół ds. organizacji

Jesteśmy zadowoleni z programu integracyjnego i dbałości o jego wszystkie szczegóły, solidności i zaangażowania.

AVONAvon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

W szczególności chciałabym podziękować Panu Tomaszowi Maciążkowi za pracę przy realizacji projektów, pełne zaangażowanie, profesjonalizm i elastyczność. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

PASSUS

Przygotowany off-road dostarczył nam i naszym klientom wielu niezapomnianych wspomnień i mnóstwo świetnej zabawy

BARENTZ

Niewątpliwym atutem Pana Tomasza jest rzetelne i fachowe podejście do całej organizacji wyjazdu, otwartość, pełna kontrola sytuacji.

CENTRALA PZU ŻYCIEBiuro Zarządzania Siecią

Szczególne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Maciążkowi, który na najwyższym poziomie koordynował cały projekt i zadbał o wszystkie detale.

ESSITY POLAND

Za koordynację wszystkich spotkań odpowiedzialny był Tomasz Maciążek, dzięki któremu mogłam skupić się na merytorycznej części spotkań wiedząc, że cała reszta jest pod kontrolą.

KIAKia Motors Polska

Dzięki profesjonalnemu podejściu, sumienności, pomocy i pełnej dyspozycyjności szczerze polecam współpracę.

COMEX GROUPR&D and Investment Director

Współpraca jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie uda nam się razem coś stworzyć!

DR GERARDOffice Manager

Szczególne wyrazy podziękowania chcę złożyć na ręce Pani Eweliny Urzędowskiej, która była odpowiedzialna za współpracę z naszą firmą. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym współpracować z kimś innym niż Pani Ewelina

MS POLANDCEO

Polecam Organizację Spotkań do współpracy przy organizacji wszelkiego rodzaju wyjazdów biznesowych. współpracujemy od kilku lat i jesteśmy zadowoleni z wysokiej jakości usług.

Event: Shell V-Power Show z udziałem Kimiego Raikkonena, launch nowej gamy paliw.
Miejsce: Błonia PGE Narodowego, prawie 15 000 uczestników.

“Kluczowa osoba kontaktowa z ramienia agencji, pani Ewelina Urzędowska, wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a także siłą spokoju wpływającą pozytywnie na cały zespół projektowy. Umiejętności interpersonalne pani Eweliny ułatwiły również komunikację i globalne procesy akceptacyjne. Praca odbywała się w ekspresowym tempie z zaangażowaniem licznych partnerów, m.in. lokalnego Ferrari, globalnych struktur sponsoringowych Formuły 1 oraz struktur Shell w Polsce i na poziomie CEE. Event okazał się ogromnym sukcesem”

Wydarzenie zorganizowane przez główną koordynatorkę Ewelinę Urzędowską podczas współpracy z Agencją Power.

SHELLFuels Brand Manager

Event: Akademia Technologii PLAY
Miejsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań 2017, 2018, część 2019.

“Składam serdecznie podziękowania za organizację Akademii Technologii Play. Wydarzenie, w skład którego wchodziła część logistyczna, konferencyjna, warsztatowa. Odwiedziliśmy 6 miast docierając do 500 uczestników. Potrzebny był pomysł, zdecydowane działanie, kreatywność i odpowiedzialność za efekty. (...)
Szczególne podziękowania należą się pani Ewelinie Urzędowskiej. Głównie za ogromne zaangażowanie, dołożenie wszelkich starań, żeby każdy element wydarzenia miał wysoką jakość, za błyskawiczne i zdecydowane reakcje, otwartość na feedback i zmiany oraz realizację rzeczy niemożliwych. Wszystko w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.” (...)

PLAYKierownik Zespołu ds. Szkoleń i Rozwoju

Event: Wiele różnych, ważnych wydarzeń w historii firmy
Miejsce: m.in. Arłamów, Głęboczek, Ptasia Wyspa

“Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Panu Tomaszowi Maciążkowi, który w profesjonalny sposób przygotował każde nasze kilkudniowe spotkanie i wszystkie atrakcje. Jego zaangażowanie i kreatywność zagwarantowały udaną i niezapomnianą zabawę. Wyjazd został profesjonalnie przygotowany pod względem technicznym i organizacyjnym, zadbano o wszelkie szczegóły."

PANATTONI EUROPAZespół organizacyjny

Event: Spotkania integracyjne w ośmiu regionach

“Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie Pana Tomasza Maciążka, który przez ponad dwa miesiące czuwał nad projektem. Uczestniczył on we wszystkich etapach eventu od konkursu ofert, aż do realizacji. Pan Tomasz koordynował spotkania we wszystkich regionach."

BOSCHZespół ds. organizacji

Event: Konferencje PWPW

“To drugi nasz wyjazd organizowany przez Pana Tomasz Maciążka. Zaproponowane prze niego miejsce organizacji konferencji w pełni odpowiadało naszym potrzebom. Jesteśmy również zadowoleni z programu integracyjnego i dbałości o jego wszystkie szczegóły. Solidność i zaangażowanie z jakim Pan Tomasz wywiązał się ze zlecenia potwierdziło, że nasz wybór partnera do organizacji wydarzeń firmowych, był w pełni trafiony."

POLSKA WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCHZespół ds. organizacji

Event: Off-road

“Zaproponowane przez Pana Tomasza Maciążka miejsce spotkania okazało się idealnie dobranym do klimatu spotkania. Przygotowane atrakcje off-road dostarczyły nam i naszym klientom wielu niezapomnianych wspomnień i mnóstwo świetnej zabawy nie zapominając jednocześnie o spełnieniu wszystkich standardów bezpieczeństwa"

PASSUS

Event: Spotkanie firmowe

“Niewątpliwym atutem Pana Tomasza jest rzetelne i fachowe podejście do całej organizacji wyjazdu, otwartość, pełna kontrola sytuacji, a wszelkie nasze wątpliwości i uwagi były przez Pana Tomasza wyjaśniane na bieżąco i z dużą precyzją. Cały proces realizacji powierzonego mu zadania przebiegał szybko i sprawnie, a nasza współpraca układała się wzorowo."

BARENTZ

Event: Wiele wydarzeń firmowych w tym premiery nowych samochodów

“Mimo że wydarzenia firmowe odbywały się pod parasolem innej agencji, w zakresie organizacji imprez promocyjno-marketingowych dla kluczowych klientów firmy, opiekunem wszelkich projektów od samego początku współpracy był Pan Tomasz Maciążek.
Przygotowane przez P. Tomasza działania obejmowały: kompleksową organizację wyjazdu (rezerwacja hoteli, pomoc w wyborze scenariusza wieczornego, wyszukanie atrakcji, etc.), przygotowanie scenariusza motoryzacyjnej gry miejskiej (opracowanie programu, punktów kontrolnych, weryfikacja tras dojazdowych), projekt materiałów marketingowych, obsługę sceniczno-techniczną, pełną opiekę w czasie eventu oraz wiele innych.
Dzięki profesjonalnemu podejściu, sumienności, pomocy i pełnej dyspozycyjności szczerze polecam pana Tomasza, jako rzetelnego i doskonałego partnera do współpracy."

KIAKia Motors Polska

Event: Eventy gwiazdkowo-integracyjne

“(...) Szczególne wyrazy podziękowania chcę złożyć na ręce Pani Eweliny Urzędowskiej, która była odpowiedzialna za współpracę z naszą firmą. We wzajemnych kontaktach wykazywała się ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, kreatywnością i pełnym zrozumieniem potrzeb naszych gości. Wszelkie nasze wymagania, w związku organizacją zostały wykonane na najwyższym poziomie. Liczne atrakcje umożliwiły zacieśnienie relacji między pracownikami"
Referencje dla Eweliny Urzędowskiej podczas współpracy z Agencją Power

DR GERARDOffice Manager