Skip to main content

Wyprawy 4×4, gry terenowe, firmowe rajdy – skołujemy Ci dobrą imprezę.

Off-road dla firm to chyba jedna z najciekawszych i wciąż najbardziej atrakcyjnych form integracji. Razem z Gaz Brothers organizujemy scenariuszowe gry terenowe 4×4. Geocatching, trzy żywioły, szlakiem Orlich Gniazd, Gaz Trophy, Kontynenty, to tylko niektóre z naszych propozycji. Uczestnicy spotkań wykonują niesztampowe zadania, rozwiązują kreatywne zagadki, dzielą się obowiązkami, pracują przy pomocy tradycyjnych, analogowych urządzeń lub nowoczesnej technologii. To spotkania z dużą dawką ciekawej wiedzy, z doświadczonymi kierowcami zawodowymi, którzy na co dzień biorą udział w rajdach terenowych i „życie poza trasą” to ich pasja. To spotkania z adrenaliną. Integracje pełnym gazem.

Każdy, kto próbował choć raz już wie, że po najciekawszy off-road i inne wyprawy 4×4 – dzwoń do Gaz Brothers. Wśród naszych organizatorów mamy Tomka, który z wielką pasją i zaangażowaniem przemierza Bałkany, był w Afryce stąpając po Kilimandżaro, mierząc się z żyrafą, zwiedzał Jugosławię dużym Fiatem, Albanię motocyklem, Rumunię Starem 266 i … i na tym może skończymy tę nierówną walkę z wyliczanką. 🙂

W ekipie są wyborni podróżnicy, świetni kierowcy rajdowi i doświadczeni organizatorzy, którzy zapewnią niezapomnianą wyprawę 4×4 niezależnie od tego, czy będzie to kilkugodzinny event, czy kilkudniowy wyjazd.

Możesz też zasięgnąć jeszcze więcej informacji na stronie www.gazbrothers.com

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Spotkania firmowe - Off-Road
Spotkania firmowe - Off-Road
Spotkania firmowe - Off-Road
Spotkania firmowe - Off-Road

*Niektóre fotografie pochodzą z wydarzeń organizowanych dla innych agencji eventowych.

WYŚLIJ ZAPYTANIE